ششمین دوره رقابتهای فوتسال پسران دانشگاه جامع علمی_کاربردی در همدان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، با حضور دکتر پیش بین سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی، تجلی مدیر کل اداره تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر تعجبی رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان همدان و دبیر اجرایی این دوره از مسابقات، مراسم افتتاحیه ششمین دوره رقابت های فوتسال پسران دانشگاه جامع علمی کاربردی درهمدان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر پیش بین گفت: فرصت مسابقات، فرصت مغتنمی است که موجب ایجاد فضای همدلی با سایر دانشجویان خواهد شد و باعث می شود شما با خانواده بزرگ دانشگاه جامع علمی کاربردی که یکی از زیر مجموعه های نظام آموزشی مهارتی در کشور هست آشنا شوید.

وی افزود: برگزاری این مسابقات کاری ارزشمند است که به همت مسئولین امر انجام شده است و در آینده نزدیک انجمن های ورزشی و علمی در مراکز علمی کاربردی نیز راه اندازی خواهد شد.

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی در پایان سخنان خود به کیفیت بالای میزبانی شهر همدان در این دوره اشاره کرد  و گفت: حضور در شهری که به نام پایتخت تمدن ایران نامگذاری شده و در شمار یکی از قدیمی ترین شهرهای دنیا نیز می باشد فرصت مغتنم می شماریم.

در ادامه مدیر کل اداره تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی عنوان کرد: ورزش از ملموس ترین حوزه های فرهنگی و تربیتی است و این مهم در دانشگاه جامع علمی کاربردی بیش از سایر دانشگاه ها مورد توجه قرار دارد.

تجلی خاطر نشان کرد: برگزاری ۳۴ رویداد  ورزشی در دو سال اخیر و پوشش ۴۶۰۰ نفر در رویدادهای قهرمانی و ۱۹۴۰۰ نفر در برنامه های همگانی خود نشان از حمایت و همراهی مسئولین دانشگاه جامع علمی کاربردی در توسعه فعالیتهای فرهنگی و ورزشی دارد.

در پایان دبیر اجرایی ششمین دوره مسابقات قهرمان کشوری فوتسال پسران دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن آرزوی موفقیت برای تمام شرکت شرکت کنندگان، هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد شور و نشاط در بین دانشجویان و ارتقای اخلاق انسانی در بین دانشجویان خواند.

گفتنی است این مسابقات با حضور ۴۵۰ نفر از ۳۱ واحد استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی از یکم تا هفتم آذرماه سال جاری در همدان برگزار خواهد شد.

مرکز آموزش علمی کاربردی خبرنگاران